Výrobky


Varné desky s integrovaným odsavačem

Prostor v kuchyni je luxus. Představte se, že můžete optimálně využít každý prostor, aniž byste byli rušeni nežádoucími vizuálními prvky. Naše systémy odsávání v pracovní desce se vysunou, aby zachytily výpary hned u zdroje, a po použití se zasunou zpět do pracovní desky. Pro ty, kteří oceňují jemný minimalistický design, nízkou hlučnost a efektivitu odsávání.

Zobrazit varné desky s integrovaným odsavačem


Stropní odsavače

Stropní odsavače Novy jsou známé svým mimořádně tichým provozem a efektivním odsáváním. Stále více zákazníků dává stropním odsavačům přednost díky jejich minimalistickému designu a s ohledem na propojení kuchyně s obývacím prostorem. Novy má v nabídce celkem 38 typů stropních odsavačů v mnoha technických provedeních, velikostech a s různými typy motorů.

Zobrazit stropní odsavače


Ostrůvkové odsavače

Ostrůvkové odsavače Novy jsou nejenom krásným designovým kouskem ve vaší kuchyni, ale také technologicky vyspělým spotřebičem s nejnižší hlučností a vysokou účinností odsávání. Díky technickým vychytávkám, jako je štěrbinové odsávání nebo monoblok recirkulační filtry, vám ostrůvkové odsavače Novy zajistí příjemné klima ve vaší kuchyni, aniž by vás při tom rušily zbytečným hlukem.

Zobrazit ostrůvkové odsavače


Odsavače do horní skříňky

Odsavače integrované v horní skříňce jsou jedním z nejžádanějších řešení odsávání v kuchyni. Novy nabízí několik řad těchto odsavačů s minimální hlučností, vysokou účinností odsávání a vynikajícím technickým zpracováním. Velká pozornost je věnovaná také detailům, které chrání nábytek proti výparům a které umožňují jednoduché a příjemné používání.

 
 


Vestavné odsavače

Ať už do kuchyňské niky nebo do dekorativního komínu, vestavné odsavače představují minimalistické řešení odsávání, které nenarušuje celkový vzhled kuchyně. Novy nabízí několik modelů se štěrbinovým odsáváním a integrovaným tlumičem hluku, díky kterému dosahuje nejlepších hodnot hlučnosti a účinnosti odsávání.

Zobrazit vestavné odsavače


Nástěnné odsavače

Odsavače par Novy určené k montáži na stěnu mají vlastnosti, které jsou typické pro tuto značku: nízká hlučnost, vysoká efektivita odsávání a příjemné ovládání. Důležitým prvkem je také elegantní design, který nenarušuje celkový vzhled kuchyně. Ať už se jedná o šikmé nebo komínové odsavače, u Novy vždy dostanete výrobky s nejvyšší kvalitou zpracování a s dlouhou životností.

Zobrazit nástěnné odsavače


Varné desky

U Novy najdete širokou nabídku varných desek, ať už se jedná o indukční desky, varné desky systému Domino nebo unikátní plynové hořáky. Všechny tyto výrobky nabízí vysokou úroveň zpracování a vyspělé technologie. Důležitou vlastností většiny modelů je konektivita: z indukčních desek Novy můžete snadno ovládat funkce odsavačů par Novy, a to díky technologii InTouch.

 
 

Svítidla

Výjimečná nová svítidla v nabídce společnosti Novy pochází od dua holandských designérů Matthijse Jansena a Jorga de Bonta. Jejich originalita spočívá nejenom ve vytříbeném minimalistickém designu, ale zejména v jejich ovládání gesty. Pomocí pohybu ruky můžete svítidla zapnout, nastavit jejich intenzitu a teplotu bílé barvy a nebo určit barvu ambientního osvětlení, které svítí směrem nahoru. Nabídka představuje tři různé varianty svítidel – Shelf, Wall a Pendant.

Zobrazit svítidla